O nas

Digitouch jest firmą rodzinną, prowadzoną od lat 70. przez kolejne pokolenia rodziny Starczewskich.

Firma stosuje politykę promocji marek własnych. Wprowadziliśmy na rynek takie marki jak: Zoom, Digitouch, Galerie-Digitouch, Studio-Digitouch, Zoom packshot, Fotobus, Photobank, Getphoto, Zoom-cms, Yami-cms, Binbox, Organic-system, Nowymodel.
Jesteśmy aktywni od ponad 10 lat na rynku meblowym i wnętrzarskim. Natomiast od ponad 20 lat nieprzerwanie zajmujemy się systemami wyposażenia wnętrz, stoisk targowych, indywidualnymi zabudowami mieszkaniowymi i biurowymi.
Inwestujemy w kompetentny zespół technologów, nowoczesny park maszynowy oraz najnowsze specjalistyczne oprogramowanie inżynierskie Cad/Cam.

Od roku 2013 wprowadziliśmy na rynek kilkadziesiąt nowych produktów, rozwijając je od koncepcji, przez prace badawczo-rozwojowe, do wdrożenia. Wszystkie projekty zakończyły się sukcesem badawczo-rozwojowym i komercyjnym. Wiele z nich powstało w oparciu o własne patenty i wzory przemysłowe.

W 2013 r. Karol Starczewski, współwłaściciel Digitouch, powołał do życia fundację Nowymodel, która zajmuje się rozwojem i promocją polskiego, a w szczególności wielkopolskiego wzornictwa. Jej celem jest też wsparcie i promocja rodzimego, wysoko wykwalifikowanego rzemiosła.
Przy współpracy z fundacją Nowymodel, Digitouch wdraża do produkcji wybrane projekty mebli oraz innych elementów wyposażenia wnętrz: zarówno projekty historyczne, designerskie „perełki” z przeszłości zaprojektowane przez wybitnych twórców, które nigdy dotąd nie były produkowane lub zostały zapomniane, jak i projekty współczesnych polskich projektantów. Produkty sygnowane naszą marką są oryginalne, funkcjonalne i solidne.
Można je kupić za rozsądną cenę. Firma jest zorientowana na prototypowanie mebli z zastosowaniem nowoczesnych narzędzi inżynierskich, a następnie ich produkcję od małych do średnich serii.
Projektanci, technologowie, inżynierowie i rzemieślnicy w naszym zespole badawczym od początku wspólnie pracują nad poszczególnymi projektami, tworząc optymalne rozwiązania technologiczno-wykonawcze.
Produkcję Digitouch powierza w dużej części rodzimym, solidnym rzemieślnikom i małym lokalnym przedsiębiorstwom. Meble sprzedawane są następnie za pomocą sklepu internetowego oraz w wybranych, wyspecjalizowanych salonach oraz concept-store’ach w kraju i za granicą.